Zrób to sam

Szukasz pomysłu na DIY (Do It Yourself – Zrób To Sam)? Dla ułatwienia wszystkie pomysły (a jest ich ponad 500!) pogrupowałam w kategorie tematyczne:

Z DZIEĆMI – Pomysły na wspólne zabawy, prace plastyczne, laurki, gry i proste zabawy. Idealne plany „na nudę” czy rodzinne popołudnie.

W KUCHNI – Zapraszam Cię do mojej kuchni, zróbmy razem proste ciasto, pyszny koktajl a nawet zdradzę Ci mój przepis na Vegetę czy kostki rosołowe!

SENSORYKA – To najczęściej odwiedzana przez czytelników kategoria! Jeśli nie boisz się pobrudzić, a takie masy jak ciastolina, glutek czy piankolina nie są Ci obce, dodasz to miejsce do ulubionych!

EKSPERYMENTY – Jeśli masz w sobie naturę odkrywcy, lubisz wiedzieć jak zatonął Titanic, dlaczego liście zmieniają kolory czy sprawić by wulkan z masy solnej wybuchnął na Twoich oczach, nie możesz przegapić tej kategorii!

PREZENTY – Szukasz pomysłu na własnoręcznie zrobiony drobiazg dla babci, dziadka, taty czy przyjaciółki? Znajdziesz tu mnóstwo inspiracji, a instrukcje są tak proste, że nie może się nie udać!

DEKORACJE – Lubię otaczać się własnoręcznie wykonanymi przedmiotami! Zrobiłam już biurko ze skrzynek, półkę na książki, obrazek dla małej baletnicy i trójwymiarowego dinozaura, ale lista moich pomysłów nadal rośnie!

DO WYDRUKOWANIA – Zbiór wszystkich projektów, które możesz pobrać i wydrukować: gry, ozdobne ramki czy książka z zadaniami, która towarzyszy nam w większości podróży.

ŚWIĄTECZNE DIY – Chyba wiesz co tu znajdziesz, mam rację? Bombki, pisanki, kartki z życzeniami i inne ozdoby Wielkanocne i na Boże Narodzenie.

INNE – Gdy nie miałam pomysłu, gdzie wpakować część instrukcji, wymyśliłam prostą kategorię, w której znajdziesz wszystko inne 🙂 Sprawdź koniecznie!