Wielkie porządki w biblioteczce chłopców i wielka wyprzedaż z tym związana

Wakacyjny czas, kiedy dzieci przebywają na koloniach, jest najlepszym momentem na zrobienie gruntownych porządków. Szczególnie w pokojach dzieci! Ostatnio udało mi się posegregować dziecięce książki na kilka kupek. W pierwszej, te najulubieńsze. W drugiej, te, do których mamy sentyment. W trzeciej, te, z których chłopcy już wyrośli. I to właśnie ta ostatnia kupka dostąpiła zaszczytu wystąpienia na blogu w niesamowicie ważnej roli – wyprzedażowej!

wyprzedaż książek

Przyznaję, że jestem książkoholikiem, a swoją pasją staram się zarażać dzieci. Z różnym skutkiem – jeden książki uwielbia i czyta w każdej wolnej chwili, a drugi co najwyżej ogląda obrazki i czeka na wieczorne czytanie z mamą. Książek mamy w domu naprawdę dużo. Moja przyjaciółka śmieje się, że mogłabym otworzyć bibliotekę. Myślę jednak, że to za dużo zachodu! Jednak z książkami coś trzeba zrobić. Przybywają kolejne, na które brakuje już miejsca, a ja nie zmieszczę kolejnego regału, dlatego pomyślałam, że zrobię blogową wyprzedaż. A skoro jakiś czas temu nasze batmanowe meble znalazły ciepły domek u jednej z czytelniczek bloga i mają się tam dobrze, to może i część biblioteczki znajdzie gdzieś przytulny kącik.

Zasady wyprzedaży

Długo zastanawiałam się jak powinna wyglądać taka wyprzedaż i doszłam do wniosku, że zamiast wyceniać każdą książkę z osobna, wystawię aukcje od 1 zł. Myślę, że to uczciwa propozycja.

Co więcej, kwotę jaką uda się uzyskać ze sprzedaży książek, podzielę na pół. Jedną połowę przeznaczę na zakup nowości wydawniczych, aby dalej pokazywać Wam ciekawe lektury i dodawać zdjęcia ze środka, a drugą połowę wpłacę na zbiórkę Siepomaga Bohaterom – żyjącym uczestnikom powstania (szczegóły tutaj: https://www.siepomaga.pl/bohaterom )

Książki (i kilka gier) możesz licytować:

tutaj link do wyprzedaży z naszej biblioteczki (ponad 80 tytułów)

Sprawdź koniecznie, bo znajdziesz tam kilka perełek, których nie znajdziesz w księgarniach!

Mam jeszcze prośbę! Udostępnij link, podeślij go znajomym – dzięki temu książki będą miały szansę trafić do większej grupy odbiorców, a jak to się uda. zabiorę się za moją biblioteczkę 🙂

Wszystkich zmartwionych od razu uspokajam, że lista książek, które wystawiam na sprzedaż została telefonicznie uzgodniona z moimi dziećmi. Także śmiało możecie kupować!


Cześć! Miło mi, że zajrzałaś na moją stronę! Jestem Sylwia - mama dwóch fantastycznych chłopców, miłośniczka trendu "Zrób to sam" i wyszukiwania trików ułatwiających życie (albo raczej nicnierobienie). Czytam książki prawie tak szybko, jak biegam za dziećmi, wolne chwile spędzam na spacerach szukając ciekawych kadrów.

Polub moją stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/Mamawdomu/
Zajrzyj na mój Instagram: https://www.instagram.com/mamawdomu//
Zerknij również do mojego sklepu: http://www.mamawdomu.pl/sklep//


Reklama:
Będzie mi miło, gdy podzielisz się tym wpisem z innymi 🙂
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest

Jeden komentarz w poście “Wielkie porządki w biblioteczce chłopców i wielka wyprzedaż z tym związana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *