Drewniana choinka DIY

Prezenty już spakowane? Mam nadzieję, bo zaraz pokażę Wam jak zrobić choinkę, pod którą je wpakujecie! No dobra, przyznaję, że trochę przedobrzyłam, bo niewiele się pod nią zmieści, ale za to jest urocza i zupełnie inna niż te, które do tej pory tu widzieliście!

choinka z drewna

Pewnie interesuje Was jak wykonać taką choineczkę? Już odpowiadam! Wystarczy udać się do małżonka i szepnąć mu na ucho prośbę o pomoc w wykonaniu wymarzonej ozdoby. Na mojego to działa! Coś czuję, że powoli chce mnie wygryźć z bloga swoją kreatywnością, więc nie zdziwcie się gdy zamiast logo „Mama w domu”, zobaczycie „Tata w domu”, albo jeszcze lepiej „w garażu”, bo właśnie tam powstają wszystkie cudowności, o które go proszę.

Jeśli jednak Wasz egzemplarz nie jest skory do współpracy, ma dwie lewe ręce bądź choruje na chroniczny brak czasu, nie martwcie się bo same też świetnie poradzicie sobie z tym zadaniem!

Potrzebne:

  • 1 długa deseczka lub 3 małe (do kupienia w każdym markecie budowlanym)

  • piłka do drewna

  • drucik

  • wiertarka

  • gwoździe

Deseczki należy przepiłować i złożyć tak, aby stanowiły trójkąt. Przybić, wywiercić otwory, prze które przełożycie drucik i część pierwsza gotowa!

świąteczne ozdoby

Pora na coś przyjemniejszego, czyli ozdabianie! W naszym domu stoją dwie choinki. Jedna z nich ma przyklejone klejem na gorąco bombki, a druga papierowe gwiazdki na całej długości drucika. Myślałam jeszcze o pomalowaniu desek i zamontowaniu światełek do którejś z nich, ale ostatecznie zostawiłam w stanie surowym. Mi podoba się taki klimat, a Wy co o nim sądzicie?

świąteczne diy


Cześć! Miło mi, że zajrzałaś na moją stronę! Jestem Sylwia - mama dwóch fantastycznych chłopców, miłośniczka trendu "Zrób to sam" i wyszukiwania trików ułatwiających życie (albo raczej nicnierobienie). Czytam książki prawie tak szybko, jak biegam za dziećmi, wolne chwile spędzam na spacerach szukając ciekawych kadrów.

Polub moją stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/Mamawdomu/
Zajrzyj na mój Instagram: https://www.instagram.com/mamawdomu//
Zerknij również do mojego sklepu: http://www.mamawdomu.pl/sklep//


Reklama:
Będzie mi miło, gdy podzielisz się tym wpisem z innymi 🙂
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest

3 komentarze/y w poście “Drewniana choinka DIY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *