Szykują się warsztaty!

Ladies and Gentlemen, Signore e Signori, Madame et Monsieur, Panie i Panowie … Mama w domu, wreszcie wyjdzie ze swojej kryjówki i pełna obaw i niepokoju poprowadzi (na szczęście nie sama) specjalnie dla Was – warsztaty kreatywne. Do tego … bezpłatnie! Dlatego moi drodzy biegnijcie po kalendarze, bo za chwile podam Wam datę, przy której będziecie mieli okazje posłuchać najbardziej zestresowanej osoby na całym świecie!

tutworze

A teraz po kolei:

3 sierpnia 2015 r. – dzień pod znakiem drewna! Zaczniemy od poznania materiału, wyszlifujemy deseczki, nadamy im koloru, by w ten sposób stały się wspaniałymi tabliczkami np. na drzwi od Waszego pokoju! Wykorzystamy również pokłady naszej kreatywności malując je markerami. A na koniec może poukładamy klocki?

10 sierpnia 2015 r. – tym razem zabierzemy się za dekorowanie porcelany. Marzycie o spersonalizowanym kubku z własnym ręcznie wykonanym wzorem? Nic trudnego! Krok po kroku przećwiczymy możliwe sztuki dekoracji w czasie warsztatów.

17 sierpnia 2015 r. – moje gościnne występy w ramach warsztatów „Nie nudna Kultura”, razem z Magdą Filip pokażemy Wam jak malować na szkle. Będzie ciekawie!

24 sierpnia 2015 r. – skupimy się na młodszych dzieciach i pokażemy Wam jak rozwijać ich sensorykę poprzez masy plastyczne. Pobawimy się wszelkiego rodzaju maziami, glutkami, piankami czy piaskiem stworzonym z mąki. Uwaga będzie bałagan!

31 sierpnia 2015 r. – ulepimy bałwana? A może sowę lub koszyczek? Wszystko zależy od Waszej wyobraźni, a do tworzenia wykorzystamy glinę i masę papierowa!

W prowadzeniu warsztatów wspierać mnie będą: Magdalena Filip z Wyspy Przygod, przy której na pewno nie będziecie się nudzić oraz Karolina Steciuk-Drobek właścicielka Studio Nie Nudno we własnej osobie!

Na warsztaty możecie się zapisać wysyłając maila na adres: kontakt@studionienudno.pl Spieszcie się, bo ilość miejsc jest ograniczona!

Dzielnice_Kultury_logotypy_formuła_2015

Trzymajcie za mnie kciuki, bo sama nie wiem co wyprawiam 🙂


Cześć! Miło mi, że zajrzałaś na moją stronę! Jestem Sylwia - mama dwóch fantastycznych chłopców, miłośniczka trendu "Zrób to sam" i wyszukiwania trików ułatwiających życie (albo raczej nicnierobienie). Czytam książki prawie tak szybko, jak biegam za dziećmi, wolne chwile spędzam na spacerach szukając ciekawych kadrów.

Polub moją stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/Mamawdomu/
Zajrzyj na mój Instagram: https://www.instagram.com/mamawdomu//
Zerknij również do mojego sklepu: http://www.mamawdomu.pl/sklep//


Reklama:
Będzie mi miło, gdy podzielisz się tym wpisem z innymi 🙂
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest

5 komentarze/y w poście “Szykują się warsztaty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *