Nowy projekt – sklep!

Nadeszła wiekopomna chwila! Ogłaszam tu i teraz, że blog Mama w domu rozprzestrzenił się na nowa platformę! Od dzisiaj nie tylko pomysły, ale i produkty! Dlaczego? Bo od dzisiaj do Waszej dyspozycji zostawiam Sklep! Mój nowy projekt, który kiełkował w głowie od ponad roku …

sklep kreatywny

W naszym domu znajduje się miejsce powszechnie zwane „kanciapą” trzymamy tak wszelkiego rodzaju przydasie: druciki, guzki, pompony, kartony, kleje, cekiny i piórka. Oczywiście to nie wszystko, gdyby zagłębić się w półkach, znajdziecie tam cuda, o których przeznaczeniu jeszcze nie mam pojęcia! Chomikując to wszystko przez lata okupowałam markety, małe sklepy internetowe i serwisy aukcyjne, aż pewnego dnia zamarzyło mi się stworzenie miejsca gdzie poza pomysłami będzie można zakupić niezbędne produkty. Tak oto powstał pomysł, a że od pomysłu do realizacji nie taka długa droga, założyłam działalność, zakupiłam domenę i oto stoi przed Wami otworem.

www.sklep.mamawdomu.pl

Na początek obiecuje jedno: nie będę Was zasypywać informacjami o promocjach, nowościach i innych marketingowych papkach. Co to to nie! Blog jest blogiem, a sklep tylko dodatkiem. Dlatego jeśli chcecie co 2 tygodnie otrzymywać newsa z promocjami i pomysłami na ich wykorzystanie zapiszcie się na newsletter na stronie sklepu.

Nowy projekt jest jak nowe dziecko – matka zawsze jest z niego dumna i nie zawsze zauważa wady, dlatego jeśli możecie napiszcie co sądzicie, co jest ok, a co można poprawić, a może jakich produktów jeszcze Wam brakuje.

Koniec rozpisywania się – ostatecznie informuje o powstaniu nowego sklepu i dodatkowo dokładam rabacik na początek: wpisując kod mamawdomu od Waszego rachunku odejmie się 15% (kod ważny do 17 lipca).

Udanych zakupów moi drodzy!


Cześć! Miło mi, że zajrzałaś na moją stronę! Jestem Sylwia - mama dwóch fantastycznych chłopców, miłośniczka trendu "Zrób to sam" i wyszukiwania trików ułatwiających życie (albo raczej nicnierobienie). Czytam książki prawie tak szybko, jak biegam za dziećmi, wolne chwile spędzam na spacerach szukając ciekawych kadrów.

Polub moją stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/Mamawdomu/
Zajrzyj na mój Instagram: https://www.instagram.com/mamawdomu//
Zerknij również do mojego sklepu: http://www.mamawdomu.pl/sklep//


Reklama:
Będzie mi miło, gdy podzielisz się tym wpisem z innymi 🙂
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest

4 komentarze/y w poście “Nowy projekt – sklep!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *