Kartki świąteczne

Tradycyjnie jak co roku, zasiadamy przy stole pełnym kolorowych papierów, brokatu, cekinów i barwnych taśmy. I rozpoczynamy przedświąteczny szał twórczy. Szukacie pomysłów, inspiracji?

kartki świąteczne

Okres przedświąteczny w pełni, do tego zbliżający się koniec roku, wszystko to powoduje kompletny brak czasu, życie w biegu. Jednak nie zapominamy o najbliższych, szczególnie tych, z którymi nie uda nam się spotkać. Dzieciaki chłoną tradycję przesyłania kartek z życzeniami. Naszą dodatkową tradycją jest nie kupowanie gotowych, ale wykonanie własnych. Trochę pomagam moim młodocianym, ale coraz częściej chcą wszystko wykonywać samodzielnie, wtedy każdy ozdabia swoje kartki. Oto nasze tegoroczne kartki świąteczne:

kartki bożonarodzeniowe

kartki bożonarodzeniowe diy

kartki bożonarodzeniowe własnoręcznie wykonane

kartki bożonarodzeniowe wykonane w domu

pomysły na kartki świąteczne

kartki z reniferem

Moje ulubione, od początku do końca stworzone własnoręcznie przez małe rączki. Tworzone z miłością, dedykowane dla babć, dziadków i prababć, zawierają w środku rysunki, serduszka i mnóstwo kolorowej taśmy.

pomysły na kartki bożonarodzeniowe

kartki bożonarodzeniowe do wykonania z dziećmi

Powyżej twórczość Damianka, a poniżej kartki według pomysłu Krzysia:

kartki bożonarodzeniowe wykonane z dziećmi

kartki świąteczne wykonane z dziećmi

Jeśli jeszcze nie wykonaliście kartek, mocno Was do tego namawiam to bardzo miła i warta kultywowania tradycja. Jako inspirację podrzucam link do kartek tworzonych przez nas w poprzednich latach: 2012 i 2013 Jeśli macie jakieś pytania typu „jak to jest zrobione” odzywajcie się na maila, FB czy Instagramie z pewnością odpowiem!


Cześć! Miło mi, że zajrzałaś na moją stronę! Jestem Sylwia - mama dwóch fantastycznych chłopców, miłośniczka trendu "Zrób to sam" i wyszukiwania trików ułatwiających życie (albo raczej nicnierobienie). Czytam książki prawie tak szybko, jak biegam za dziećmi, wolne chwile spędzam na spacerach szukając ciekawych kadrów.

Polub moją stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/Mamawdomu/
Zajrzyj na mój Instagram: https://www.instagram.com/mamawdomu//
Zerknij również do mojego sklepu: http://www.mamawdomu.pl/sklep//


Reklama:
Będzie mi miło, gdy podzielisz się tym wpisem z innymi 🙂
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest

14 komentarze/y w poście “Kartki świąteczne

  1. Ja w tym roku zaniedbałam sprawę. Praca na półtora etatu trochę mnie tłumaczy ale i tak mi szkoda. Zrobiłyśmy tylko z Hanią trzy kartki, a zmobilizowało mnie zadanie z kalendarza adwentowego. Twoje kartki piękne!

  2. Wszystkie kartki bardzo ładne i przedewszystkim pomysłowe. 🙂
    Ja z Córcią standardowo też robiłam i cząść poleciała dzisiaj do rodzinki 🙂

  3. Uwielbiam ręcznie robione kartki świąteczne to wspaniały prezent. Ja bym się bardzo ucieszyła z takiej kartki, to o wiele większy wysiłek niż zakup kartki po prostu w sklepie.

  4. Własnoręcznie wykonane kartki zawsze sprawiały mi dziką radość. Super. W tym roku niestety mi się nie udało wykonać a moja pociecha w rączce trzyma dopiero grzechotkę lub mój palec 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *