Dziękuję Mikołaju!

Mam nadzieję, że wszystkie grzeczne dzieci dostały prezenty! A pamiętacie co należy zrobić jak się coś otrzyma? Oczywiście, podziękować! Podpisujcie laurki, piszcie kartki do Mikołaja, malujcie obrazki – tym bardziej, że poza uśmiechem możecie od niego otrzymać dodatkowe nagrody!

Jest takie magiczne miejsce, które pewnie dobrze znacie… mieści się w Mościskach, a przy wejściu widnieje napis „Farma Iluzji”. Zimą przejmuje je Mikołaj, osiedla się w przytulnym domku z kominkiem i czeka na dzieciaki, aby osobiście je poznać! Byliście już na Farmie Mikołaja? Jeśli tak, jestem pewna, że z chęcią wybierzecie się tam kolejny raz! A jeśli nie, to koniecznie musicie się tam udać. Tym bardziej, że jest okazja wygrać rodzinny bilet (i nie tylko!)

Wiem, że lubicie konkursy, a najbardziej te kreatywne, dlatego takie będzie zadanie:

Wykonajcie kartkę lub laurkę z podziękowaniami dla Mikołaja. 

Następnie zróbcie zdjęcie lub skan i prześlijcie na adres konkurs@mamawdomu.pl podając imię i wiek dziecka. Wszystkie prace konkursowe zostaną umieszczone na Fan Page Mama w domu.

Na prace konkursowe czekamy do 14 grudnia 2014 roku.

A nagrody są wyjątkowe: Voucher rodzinny + komplet płyt CD ( Piosenki + bajka zimowa) ufundowane przez Farmę Mikołaja. W konkursie wyłonimy, aż 3 zwycięzców, z których każdy otrzyma taki komplet. 


Mam nadzieję, że będziecie się świetnie bawić tworząc laurki! Pamiętajcie do wygrania jest spotkanie oko w oko z Mikołajem. A uwierzcie mi, bo byłam już nie raz na Farmie, jest przesympatyczny!


Cześć! Miło mi, że zajrzałaś na moją stronę! Jestem Sylwia - mama dwóch fantastycznych chłopców, miłośniczka trendu "Zrób to sam" i wyszukiwania trików ułatwiających życie (albo raczej nicnierobienie). Czytam książki prawie tak szybko, jak biegam za dziećmi, wolne chwile spędzam na spacerach szukając ciekawych kadrów.

Polub moją stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/Mamawdomu/
Zajrzyj na mój Instagram: https://www.instagram.com/mamawdomu//
Zerknij również do mojego sklepu: http://www.mamawdomu.pl/sklep//


Reklama:
Będzie mi miło, gdy podzielisz się tym wpisem z innymi 🙂
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest

3 komentarze/y w poście “Dziękuję Mikołaju!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *