Czekoladowy konkurs – Wasze Prace

Muszę przyznać, że zaskoczyliście mnie kreatywnością. Jestem pod wrażeniem Waszych prac. Gratuluje takich zdolnych dzieci! Wyniki konkursu niebawem na stronie, a prace zamieszczam już teraz jako inspiracje do zabaw z dziećmi dla wszystkich, którzy szukają pomysłów.

Praca 5-letniej Antosi „Na hasło fabryka czekolady córcia wymyśliła iż w fabryce był wybuch – który spowodował iż cała planeta pokryła się czekoladą – ocean zamienił się w czeko-ocean, uchował się jeden czeko-wulkan, z którego tryska biała czekolada o smaku waniliowym, i jest jedna wyspa – oczywiście czeko-wyspa, na której rośnie drzewo. „Owocami” tego drzewa są oczywiście małe czekoladki. Po czeko-oceanie płynie statek, na pokładzie którego znajdują się czeko-ludziki. Taki oto świat powstał w głowie Antosi po czeko-wybuchu :)”.

 Praca 4-letniego Kuby „Nasza fabryka Wedla to fabryka, w której na środku znajduje się ogromna fontanna, z której tryska słodziuchna czekolada! Z sufitu spadają kostki czekolady a podłoga z kolei pokryta jest rozpływającą się biało-czarną czekoladą. Pracownicy naszej fabryki oczywiście to chodzące kostki czekolady :D”.

 Praca 6-letniej Magdaleny i jej pomocnika 2,5 letniego Mateusza „Czekoladowy przyjaciel Czekuś od dzisiaj będzie jej przynosił codziennie kosteczkę Wedlowskich słodkości :)”Praca 5-letniej Hani i 3-letniej Zosi „Przedstawia ona fabrykę czekolady a  powstała z tego co miałyśmy w domu. Użyłyśmy m. in. kartonu, kolorowego papieru, folii aluminiowej, wytłoczek po jajkach, plasteliny, drucików kreatywnych, papilotek do muffinek, skrawków polaru, bibuły, farbki plakatowej. Udział starszej córci był większy, bo Zosia w ostatnim etapie zrezygnowała z dalszego wykańczania fabryki. Oczywiście i ja czynnie uczestniczyłam w pracach i razem z dziewczynkami bawiłam się świetnie. „

Praca 11-letniej Ani „Obrazek przedstawia czekoladową krainę,wszystko jest czekoladowe.Czekolada jest w różnych odcieniach brązu ,jest i biała i różnie smakuje:jest słodka,mleczna,gorzka ,biała mleczna(jednorożec),truskawki w czekoladzie…Na drzewkach rosną czekoladki ,z wodospadu tryska zamiast wody przepyszna czekolada,kamienie ,wielkie głazy są z czekolady i wszystko jest smakowite nawet czekoladowe zwierzaczki„.

 Praca 4-letniej Sary:

Praca 3-letniego Stasia i jego mamy „Farbyka z kartonowych pudeł„:

Praca 5-letniego Sebastiana „fabryka czekolady to kraina pełna słodkości, w którym codziennie wybucha wulkan słodkiej czekolady, rosną drzewa z ptasim mleczkiem, z czekoladami o różnych smakach i nadzieniach, płyną piankowe chmury o smaku śmietankowym, kwitną chałwy i galaretki ;)”

WYNIKI KONKURSU:

Bony na zakupy w Smyku/ Empiku o wartości 100 zł trafią do:

  • Antosi
  • Kuby 
  • Magdaleny i Mateusza

Zestawy słodkości trafią do:

  •  Hani i Zosi
  • Ani
  • Sary
  • Stasia
  • Sebastiana

Gratuluję zwycięzcom i bardzo dziękuję za udział w konkursie! Proszę o przesłanie danych kontaktowych na adres mailowy.
 


Cześć! Miło mi, że zajrzałaś na moją stronę! Jestem Sylwia - mama dwóch fantastycznych chłopców, miłośniczka trendu "Zrób to sam" i wyszukiwania trików ułatwiających życie (albo raczej nicnierobienie). Czytam książki prawie tak szybko, jak biegam za dziećmi, wolne chwile spędzam na spacerach szukając ciekawych kadrów.

Polub moją stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/Mamawdomu/
Zajrzyj na mój Instagram: https://www.instagram.com/mamawdomu//
Zerknij również do mojego sklepu: http://www.mamawdomu.pl/sklep//


Reklama:
Będzie mi miło, gdy podzielisz się tym wpisem z innymi 🙂
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest

7 komentarze/y w poście “Czekoladowy konkurs – Wasze Prace

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *