Gdzie mieszka Yeti?

Miłością do książki „Yeti” Evy Susso zaraziła nas mamablizniacza. Tymek i Szymek są w tym samym wieku co mój Krzyś. Stwierdziłam, że jeśli oni uwielbiają to opowiadanie, to moim chłopcom pewnie też się spodoba. I nie myliłam się! Od kilku miesięcy książka jest w ciągłym użyciu.

Główni bohaterowie to dwaj bracia: Uno i Mati, w wieku podobnym do moich dzieci, a Krzyś i Damianek lubią identyfikować się z postaciami z bajek. Historia zaczyna się od zwykłego wyjścia w góry. Chłopcy jeżdżąc na deskach trochę się zgubili. Szukają drogi powrotnej i w tym momencie spotykają na swojej drodze Yeti. W pierwszej chwili są przerażeni, ale szybko zauważają, że ten Yeti to całkiem przyjazny gość.

Opowiadanie jest bardzo ciekawe, dobrze się je czyta, a zachwycające ilustracje Benjamina Chauda to zdecydowane powody, które skusiły mnie, by sięgnąć po tą książkę.

Zerknijcie na recenzję tej książki na blogu mamyblizniaczej, które poszła o krok dalej i przygotowała pudło do opowiadań!


Cześć! Miło mi, że zajrzałaś na moją stronę! Jestem Sylwia - mama dwóch fantastycznych chłopców, miłośniczka trendu "Zrób to sam" i wyszukiwania trików ułatwiających życie (albo raczej nicnierobienie). Czytam książki prawie tak szybko, jak biegam za dziećmi, wolne chwile spędzam na spacerach szukając ciekawych kadrów.

Polub moją stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/Mamawdomu/
Zajrzyj na mój Instagram: https://www.instagram.com/mamawdomu//
Zerknij również do mojego sklepu: http://www.mamawdomu.pl/sklep//


Reklama:
Będzie mi miło, gdy podzielisz się tym wpisem z innymi 🙂
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest

14 komentarze/y w poście “Gdzie mieszka Yeti?

  1. oo ale fajnie, że Wam też się spodobała ta książka. Chłopaki dalej często do niej wracają i proszą abyśmy ją im czytali. Teraz czytamy Alberta Albertsona i Jabłonka Eli znacie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *