Babcia szyje …

Witajcie po Świątecznej przerwie. Oj potrzebny był mi taki oddech i wylogowanie się na chwilę. Po tych kilku dniach złapałam natomiast takiego lenia, że nic mi się nie chce. Całe dnie bawimy się prezentami jakie przyniósł dzieciakom Święty. Damiś codziennie prosi: „Mamo, chodź upieczemy ciasteczka to może znów przyjdzie Mikołaj”! Tak mi się dzieciaki rozbestwiły! Ale dzisiaj nie o tym. Z racji lenistwa też nic nowego nie stworzyliśmy. Za to babcia chłopców uszyła mnóstwo „przytulaków” i z chęcią Wam je pokażemy.

Od początku … Już kilka miesięcy temu natknęłam się na fantastyczną stronę z szablonami lalek. I zakochałam się w tych wzorach. Wykupiłam szablon „superlalki” i miałam się zabrać za jej uszycie. Jednak jak to czasem bywa, po prostu zabrakło mi wolnych chwil. Za to babcia chłopców postanowiła zasiąść do maszyny. Kto jak kto, ale teściowa zna się na szyciu. Raz, dwa wykonała lalki dla chłopców. A nawet tak się rozpędziła, że powstało ich więcej, a nawet małe słodkie misie i poduchy- sowy.

Chłopcy są zachwyceni. Damianek przymierzył nawet okularki lalki i okazało się, że są na niego dobre 🙂

Jak Wam się podobają przytulanki od babci? Gdybyście mieli ochotę na ręcznie wykonane zabawki, piszcie do mnie, a ja przekażę zamówienia do babci: sylwia@mamawdomu.pl

Ten wpis jest reklamą nie opłaconą, ale jednak. Jak tu nie wspierać rodzinnego biznesu 🙂


Cześć! Miło mi, że zajrzałaś na moją stronę! Jestem Sylwia - mama dwóch fantastycznych chłopców, miłośniczka trendu "Zrób to sam" i wyszukiwania trików ułatwiających życie (albo raczej nicnierobienie). Czytam książki prawie tak szybko, jak biegam za dziećmi, wolne chwile spędzam na spacerach szukając ciekawych kadrów.

Polub moją stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/Mamawdomu/
Zajrzyj na mój Instagram: https://www.instagram.com/mamawdomu//
Zerknij również do mojego sklepu: http://www.mamawdomu.pl/sklep//


Reklama:
Będzie mi miło, gdy podzielisz się tym wpisem z innymi 🙂
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest

16 komentarze/y w poście “Babcia szyje …

  1. Świetne lalki! Napisałam maila, ale podejrzewam, ze mógł wpaść do spamu, bo dałam może trochę dziwny tytuł: Lale dla chłopaków:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *