Rozwijamy wyobraźnię z Bazgroszytem

Bazgroszyty znaliśmy z recenzji zamieszczanych na innych blogach. Już jakiś czas temu otrzymaliśmy propozycję współpracy, ale zwlekałam, czekając na lepszy moment, a dokładnie taki kiedy moi chłopcy nabiorą ochoty na rysowanie, a nie tylko mazanie. I całkiem niedawno taki moment nastał. Z rysunków Krzysia coraz częściej można coś rozpoznać, Damianek też bardziej się stara. Postanowiliśmy więc sprawdzić co dokładnie oferuje nam w swoich zeszytach Bazgorszyt. Zdziwicie się, ale malowanki powędrowały nie tylko w dziecięce rączki 🙂

Otrzymaliśmy trzy zeszyty, ale dzisiaj opiszemy tylko dwa z nich – naukę angielskiego zostawimy na inny post. Przed Wami recenzja Zeszytu Przedszkolaka (dla Krzysia 4-5 lat) oraz Rysuj z wyobraźnią – Zwierzęce ciekawostki (prawie dla Damianka, bo od 3 lat).

Chłopcy z przyjemnością zapoznali się z kolorowankami, Damian od razu przystąpił do testu w swojej ulubionej pozycji na podłodze. Zadanie na kartce brzmiało: „Wypełnij rysunkami brzuch wieloryba. Co może w nim być?”, Damiś nie namalował małych rybek, ale za to pokolorował wieloryba czerwoną kredką. Nie wypełnił zadania, ale za to z radością kolorował, a to chyba najważniejsze. W końcu młodociany nie ma jeszcze skończonych 3 lat, więc można mu wybaczyć zmianę planu 🙂

Natomiast Krzyś profesjonalnie zabrał się za wypełnianie swoich zadań kolorując pola oznaczone konkretnymi cyferkami. Jak już pisałam jest coraz dokładniejszy, jestem z niego bardzo dumna.

Bazgorszyty przyciągnęły również najstarszego z moich chłopaków. Dzielnie wspierał synów, czytał im zadania i pomagał, a nawet …

sam przejął zeszyt do kolorowania po Damianku (tylko ciiii, bo nie wiem czy ucieszy się, że zdradziłam Wam tą informację).

Damianek jak to on, chwilę pomalował i pobiegł do innej zabawy, natomiast Krzyś w dalszym ciągu bardzo dokładnie wypełniał zadania.

Zeszyty Bazgroszytu są naprawdę bardzo ciekawe, bo zawierają w sobie nie tylko kolorowanki i zadania, ale także ciekawe informacje np. „najmniejszy nietoperz na świecie jest mniejszy od zapałki i lżejszy od kartki papieru”, „Hipopotam na największą paszczę ze wszystkich zwierząt lądowych”. Na jednej ze stron poznaliśmy cykl rozwoju kijanki.

Sami zerknijcie co jeszcze kryje się w kartach „Zwierzęcych ciekawostek”:

Cena również jest przystępna, bo zeszyt składający się z 20 zadań – po jednym na stronie i 20 naklejek, kosztuje tylko 6,90 zł.

Zeszyt przedszkolaka to nie tylko kolorowanie i rysowanie, ale również zadania: labirynty, łączenie kropek, malowanie szlaczków i oczywiście poszerzanie wiedzy np. nauka zachowania przy sygnalizacji świetlnej.

Zeszyt przedszkolaka to również 20 stron, ale jedna z nich to „Dyplom genialnego przedszkolaka” oraz 20 naklejek w cenie 7,90 zł.

Zdecydowanie polecam kolorowanki Bazgroszytu – uważam, że są ciekawe, rozwijające wyobraźnię i przygotowujące do nauki pisania. Te opisane przeze mnie i nie tylko znajdziecie na stronie oraz w sklepie internetowym Bazgroszyt.pl


Cześć! Miło mi, że zajrzałaś na moją stronę! Jestem Sylwia - mama dwóch fantastycznych chłopców, miłośniczka trendu "Zrób to sam" i wyszukiwania trików ułatwiających życie (albo raczej nicnierobienie). Czytam książki prawie tak szybko, jak biegam za dziećmi, wolne chwile spędzam na spacerach szukając ciekawych kadrów.

Polub moją stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/Mamawdomu/
Zajrzyj na mój Instagram: https://www.instagram.com/mamawdomu//
Zerknij również do mojego sklepu: http://www.mamawdomu.pl/sklep//


Reklama:
Będzie mi miło, gdy podzielisz się tym wpisem z innymi 🙂
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest

7 komentarze/y w poście “Rozwijamy wyobraźnię z Bazgroszytem

  1. Bazgroszyt znamy doskonale :-)) sama zakupiłam kilka zestawów takich do samodzielnego wydruku :-))) świetna sprawa :-)) Gabi uwielbia ćwiczyć z Bazgroszytem :-)))
    Mieliśmy tez przyjemność testować kolorowanki XXL :-))
    zapraszam na konkurs do nas :-)) Kolorowanki XXL do wygrania :-))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *