o tym, że … budujemy wieże!

Blog o bardzo ciekawej nazwie „O tym, że” zaproponował akcję budowania wieży z książek. Podjęliśmy wyzwanie, przy okazji wpadłam na pewien ciekawy pomysł, ale o tym za chwilę.

Krzyś i Damiś bardzo lubią przeglądać książki. Roznoszą je po całym domu, w każdym pomieszczeniu jest kilka dziecięcych lektur, oczywiście z myślą o nagłej chęci poczytania. Naszą wieżę zbudowaliśmy tylko z tych, które zostały w ich pokoju, z większej ilości chyba by nam się przewróciła. Zresztą po zobaczeniu wysokości wieży stwierdziłam, że sporo książeczek nagromadziliśmy. I chyba nadeszła pora podzielić się nimi z innymi dziećmi.

Pamiętacie jak w maju zbieraliśmy książki w ramach akcji „Dzielę się książkami„? Z tych zebranych u nas w Lublinie też powstała by ładna wieża (w 30 dni zebraliśmy 164 książki):

Dlatego pomyślałam o wznowieniu akcji. Moglibyśmy zbierać książki w naszym mieście, a potem przekazać je do regionalnych placówek: świetlic środowiskowych, szpitali, hospicjum. Co Wy na to? Myślicie, że to dobry pomysł? Pomożecie?


Cześć! Miło mi, że zajrzałaś na moją stronę! Jestem Sylwia - mama dwóch fantastycznych chłopców, miłośniczka trendu "Zrób to sam" i wyszukiwania trików ułatwiających życie (albo raczej nicnierobienie). Czytam książki prawie tak szybko, jak biegam za dziećmi, wolne chwile spędzam na spacerach szukając ciekawych kadrów.

Polub moją stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/Mamawdomu/
Zajrzyj na mój Instagram: https://www.instagram.com/mamawdomu//
Zerknij również do mojego sklepu: http://www.mamawdomu.pl/sklep//


Reklama:
Będzie mi miło, gdy podzielisz się tym wpisem z innymi 🙂
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest

5 komentarze/y w poście “o tym, że … budujemy wieże!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *