Jarmark Jagielloński

Dziś ostatni dzień Jarmarku Jagiellońskiego, kto nie był, ma jeszcze szansę pojechać. A u nas fotorelacja z piątkowego, drugiego dnia tego wydarzenia. Program Jarmarku jest bardzo bogaty, my z oczywistych powodów, wybraliśmy atrakcje najbardziej ciekawe dla dzieci.

W pierwszej kolejności wybraliśmy się na Plac przed Teatrem im. H. Ch. Andersena. Ale szczerze mówiąc jakiś ciekawych atrakcji nie zauważyliśmy. Miały być występy i budowanie z opowieści. Niestety, albo było opóźnienie, albo organizacja nawaliła. Na miejscu zastaliśmy wielki dywan a na nim kawałki drewna, z których można było budować.

 

Po zbudowaniu labiryntu (Krzyś) i drogi (Damiś) wyruszyliśmy na znany z poprzedniego dnia plac zabaw na Błoniach pod Zamkiem. Po drodze oglądaliśmy co oferują na straganach kupieckich.

Przedmioty były przepiękne, jednak i dosyć drogie. Za to na wspomnianym placu zobaczyliśmy jeszcze więcej atrakcji niż ostatnio:

Jak widzicie na zdjęciach, bawiliśmy się świetnie, dzieci w różnym wieku znajdą coś dla siebie, od maluszków po tych w wieku szkolnym. Naprawdę warto wybrać się pod Zamek.


Cześć! Miło mi, że zajrzałaś na moją stronę! Jestem Sylwia - mama dwóch fantastycznych chłopców, miłośniczka trendu "Zrób to sam" i wyszukiwania trików ułatwiających życie (albo raczej nicnierobienie). Czytam książki prawie tak szybko, jak biegam za dziećmi, wolne chwile spędzam na spacerach szukając ciekawych kadrów.

Polub moją stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/Mamawdomu/
Zajrzyj na mój Instagram: https://www.instagram.com/mamawdomu//
Zerknij również do mojego sklepu: http://www.mamawdomu.pl/sklep//


Reklama:
Będzie mi miło, gdy podzielisz się tym wpisem z innymi 🙂
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest

4 komentarze/y w poście “Jarmark Jagielloński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *