Mazurskie Safari Zoo

Kolejnym punktem na naszej mapie miejsc do odwiedzenia było Safari Zoo w miejscowości Okrągłe. Czym różni się od innych Parków Zwierząt? Tym, że zwiedzamy je jadąc na pace lub przyczepce samochodu. Dzieciom taka przejażdżka sprawiła wiele frajdy.

 

 Siedzieliśmy na ławeczkach na pace. Musieliśmy się mocno trzymać, bo teren jest pagórkowaty i momentami jechaliśmy z niezłym przyspieszeniem. Zatrzymywaliśmy co jakiś czas, aby poobserwować zwierzęta, które podchodziły do samochodu.

Z bardzo bliska oglądaliśmy zwierzaki. Niektóre pozwalały się głaskać. Inne podchodziły zwabione chlebem przez przewodnika.

Widzieliśmy sporo młodych zwierzątek od dwutygodniowych po kilkuletnie. Jedynym gatunkiem jaki był odgrodzony siatką były dziki.

W Safari Zoo nie zobaczymy tak różnorodnych zwierzaków jak w Parku w Kadzidzłowie, jednak uważam, że warto znaleźć tę godzinkę czasu na wyprawę. Moje dzieciaki były zachwycone zarówno oswojonymi zwierzakami jak i samą przejażdżką.

Więcej informacji o tym miejscu znajdziecie na stronie: www.mazurskiezoosafari.pl


Cześć! Miło mi, że zajrzałaś na moją stronę! Jestem Sylwia - mama dwóch fantastycznych chłopców, miłośniczka trendu "Zrób to sam" i wyszukiwania trików ułatwiających życie (albo raczej nicnierobienie). Czytam książki prawie tak szybko, jak biegam za dziećmi, wolne chwile spędzam na spacerach szukając ciekawych kadrów.

Polub moją stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/Mamawdomu/
Zajrzyj na mój Instagram: https://www.instagram.com/mamawdomu//
Zerknij również do mojego sklepu: http://www.mamawdomu.pl/sklep//


Reklama:
Będzie mi miło, gdy podzielisz się tym wpisem z innymi 🙂
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest

5 komentarze/y w poście “Mazurskie Safari Zoo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *