Obudźmy martwe place – piknik w Lublinie

Zostałam poproszona o poinformowanie lublinian o akcji i jak najbardziej zachęcam Was do udziału w tym wydarzeniu. My też będziemy o ile pogoda pozwoli.

Już 29 maja w Lublinie na Placu Rybnym odbędzie się piknik w ramach akcji „Obudźmy martwe place”. O co chodzi? O tworzenie miejsc przyjaznych mieszkańcom.

Przyłączcie się do nas! Przyjdźcie z kocem, książką, warcabami. Przyprowadźcie dzieci, rodzinę, znajomych. Nie ma to być piknik ze z góry ustalonym programem. Nie przewidujemy żadnych oficjalnych wystąpień. To Was zależy, co się będzie działo na placu Rybnym.


Do zabawy zaprasza również klubokawiarnia FIKA, która tego dnia proponuje dla Was:
– „Odmaluj z nami Plac Rybny” – wspólne ozdabianie wielkoformatowych szkiców kamienic stojących przy Placu; chcemy razem z dziećmi stworzyć fantazyjne projekty rewitalizacji kamienic przy zaniedbanym obecnie Placu, który nie tak dawno był jednym z ulubionych rodzinnych miejsc wypoczynku i zabaw m.in. na zlikwidowanym placu zabaw
– „Gramy w hacele” – tradycyjne gry podwórkowe jak hacele, gra w kapsle, zośkę czy gumę – Zabawy ruchowe, malowanie twarzy, modelowanie balonów, naukę jazdy na bicyklu
– „Kiermasz książek artystycznych dla dzieci” – prawdziwe perełki wyszukane przez Fikę nie tylko wśród polskich wydawców; wartościowe propozycje na zbliżający się Dzień Dziecka od m.in. takich wydawnictw jak Babaryba, Albus, Wytwórnia, Zakamarki, Dwie Siostry, Hokus Pokus,Tatarak, Buka Akademia Wyobraźni.

Pamiętajcie datę: środa 29 maja 2013 roku w godzinach: 15 – 17 obudzimy Plac Rybny! 

Do zobaczenia na miejscu !


Cześć! Miło mi, że zajrzałaś na moją stronę! Jestem Sylwia - mama dwóch fantastycznych chłopców, miłośniczka trendu "Zrób to sam" i wyszukiwania trików ułatwiających życie (albo raczej nicnierobienie). Czytam książki prawie tak szybko, jak biegam za dziećmi, wolne chwile spędzam na spacerach szukając ciekawych kadrów.

Polub moją stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/Mamawdomu/
Zajrzyj na mój Instagram: https://www.instagram.com/mamawdomu//
Zerknij również do mojego sklepu: http://www.mamawdomu.pl/sklep//


Reklama:
Będzie mi miło, gdy podzielisz się tym wpisem z innymi 🙂
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest

2 komentarze/y w poście “Obudźmy martwe place – piknik w Lublinie

  1. Świetna akcja integrująca lokalną społeczność! Szczególnie podoba mi się pomysł z dziecięcymi projektami rewitalizacji kamienic. Jeszcze się z czymś takim nie spotkałam, a ponieważ niejako robię w tym interesie -mam kontakt z krakowską firmą remontującą kamienice Koneser Group -chętnie zarażę pomysłem i na swoim gruncie 🙂 Przyjemne wspomnienia wracają także na myśl o grze w gumę -szkoda, że już nie spotyka się dzieci w ten sposób aktywnie bawiących. Warto promować takie zabawy. Żałuję, że nie mogę pojawić się na miejscu i na własne oczy obejrzeć rezultatów pikniku. Życzę jednak powodzenia organizatorom, dobrej zabawy uczestnikom i wszystkim pięknej pogody!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *