Blogowa wymianka i nowy numer Urwiskowa

Pewnie większość z Was zauważyła w manu bocznym mojego bloga, taką oto grafikę:

Co ona oznacza? To, że wzięłam udział w blogowej wymianie prezentowej. A wczoraj wieczorem dotarła do nas paczka.

Wymiankę zorganizowała Agnieszka z bloga Adaś + nas dwoje. Polegała ona na tym, że my robiliśmy paczkę zającową dla jednej z blogujących mam – wybraną przez losowanie i inna mama blogowa organizowała paczkę dla nas.
Bardzo lubię obdarowywać innych prezentami. Dlatego z chęcią przystąpiłam do akcji. Mam nadzieję, że obdarowana przez nas mama będzie zadowolona.
Oczywiście uwielbiam także otrzymywać prezenty. A zobaczcie jaką cudowną paczkę przygotowała dla nas Hexe.

Paczka zapakowana była w piękne pudełko. W środku znaleźliśmy piękną ręcznie wykonaną kartkę i prezenty, którymi Hexe idealnie wkomponowała się w nasz gust.
Krzyś otrzymał resoraka – czyli to co mój czterolatek lubi najbardziej, a Damianek dostał książeczkę i to jaką! Z pacynką lwem – wystarczy włożyć palec, aby poruszać głową lwa podczas czytania. Biegał dzisiaj po domu i wołał jak lew „Grarrr!” i chciał, żeby na okrągło pokazywać mu jak lew ryczy. Ja otrzymałam piękny delikatny lakier i kubek, który niestety uległ zniszczeniu w transporcie – tak to niestety z naszą Pocztą Polską bywa 🙁 Do tego to co my łasuchy lubimy, czyli słodycze ! Całość opakowana była bibułą, której część już wykorzystaliśmy tworząc pisanki, ale o tym jutro !

Z chęcią już teraz piszę się na kolejne blogowe akcje wymiankowe i Wam też polecam !

A druga istotna informacja o jakiej chciałam Wam napisać to pojawienie się kolejnego numeru Urwiskowa. Tym razem wielkanocno – wiosennego. Znajdziecie w nim m.in. naszą owcę „Wełenkę” oraz kilka innych sposobów na owce.


Cześć! Miło mi, że zajrzałaś na moją stronę! Jestem Sylwia - mama dwóch fantastycznych chłopców, miłośniczka trendu "Zrób to sam" i wyszukiwania trików ułatwiających życie (albo raczej nicnierobienie). Czytam książki prawie tak szybko, jak biegam za dziećmi, wolne chwile spędzam na spacerach szukając ciekawych kadrów.

Polub moją stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/Mamawdomu/
Zajrzyj na mój Instagram: https://www.instagram.com/mamawdomu//
Zerknij również do mojego sklepu: http://www.mamawdomu.pl/sklep//


Reklama:
Będzie mi miło, gdy podzielisz się tym wpisem z innymi 🙂
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest

3 komentarze/y w poście “Blogowa wymianka i nowy numer Urwiskowa

  1. Bardzo się cieszę, że prezenty się spodobały, i że wykorzystacie bibułę (celowo paczka była zapakowana). Jestem wściekła na pocztę polską 🙁 Mam jednak nadzieję, że kubek będzie mógł choć zdobić Twoje oko, choćby jako wazon do ciętych kwiatów…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *