Blogowa wymianka i nowy numer Urwiskowa

Pewnie większość z Was zauważyła w manu bocznym mojego bloga, taką oto grafikę:

Co ona oznacza? To, że wzięłam udział w blogowej wymianie prezentowej. A wczoraj wieczorem dotarła do nas paczka.

Wymiankę zorganizowała Agnieszka z bloga Adaś + nas dwoje. Polegała ona na tym, że my robiliśmy paczkę zającową dla jednej z blogujących mam – wybraną przez losowanie i inna mama blogowa organizowała paczkę dla nas.
Bardzo lubię obdarowywać innych prezentami. Dlatego z chęcią przystąpiłam do akcji. Mam nadzieję, że obdarowana przez nas mama będzie zadowolona.
Oczywiście uwielbiam także otrzymywać prezenty. A zobaczcie jaką cudowną paczkę przygotowała dla nas Hexe.

Paczka zapakowana była w piękne pudełko. W środku znaleźliśmy piękną ręcznie wykonaną kartkę i prezenty, którymi Hexe idealnie wkomponowała się w nasz gust.
Krzyś otrzymał resoraka – czyli to co mój czterolatek lubi najbardziej, a Damianek dostał książeczkę i to jaką! Z pacynką lwem – wystarczy włożyć palec, aby poruszać głową lwa podczas czytania. Biegał dzisiaj po domu i wołał jak lew „Grarrr!” i chciał, żeby na okrągło pokazywać mu jak lew ryczy. Ja otrzymałam piękny delikatny lakier i kubek, który niestety uległ zniszczeniu w transporcie – tak to niestety z naszą Pocztą Polską bywa 🙁 Do tego to co my łasuchy lubimy, czyli słodycze ! Całość opakowana była bibułą, której część już wykorzystaliśmy tworząc pisanki, ale o tym jutro !

Z chęcią już teraz piszę się na kolejne blogowe akcje wymiankowe i Wam też polecam !

A druga istotna informacja o jakiej chciałam Wam napisać to pojawienie się kolejnego numeru Urwiskowa. Tym razem wielkanocno – wiosennego. Znajdziecie w nim m.in. naszą owcę „Wełenkę” oraz kilka innych sposobów na owce.


Cześć! Miło mi, że zajrzałaś na moją stronę! Jestem Sylwia - mama dwóch fantastycznych chłopców, miłośniczka trendu "Zrób to sam" i wyszukiwania trików ułatwiających życie (albo raczej nicnierobienie). Czytam książki prawie tak szybko, jak biegam za dziećmi, wolne chwile spędzam na spacerach szukając ciekawych kadrów.

Polub moją stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/Mamawdomu/
Zajrzyj na mój Instagram: https://www.instagram.com/mamawdomu//
Zerknij również do mojego sklepu: http://www.mamawdomu.pl/sklep//


Reklama:
Będzie mi miło, gdy podzielisz się tym wpisem z innymi 🙂
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest

3 komentarze/y w poście “Blogowa wymianka i nowy numer Urwiskowa

  1. Bardzo się cieszę, że prezenty się spodobały, i że wykorzystacie bibułę (celowo paczka była zapakowana). Jestem wściekła na pocztę polską 🙁 Mam jednak nadzieję, że kubek będzie mógł choć zdobić Twoje oko, choćby jako wazon do ciętych kwiatów…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *