Urodziny Damianka

Wczoraj zorganizowaliśmy Urodziny najmłodszego członka naszej rodziny – Damianka. Była mała rodzinna imprezka. Nasz maluszek skończył dwa latka z tej okazji dostanie własny post dotyczący jego osoby.

Damianek jest chłopcem bardzo żywym, pogodnie nastawionym do świata. Już od pierwszych dni budził się z drzemki nie z płaczem a z uśmiechem. Uwielbia zwierzęta domowe, maszyny rolnicze, budowlane i wszelkie samochody. Bardzo lubi śpiewać i ma słodki głosik. I bardzo dużo mówi – jak na swój wiek. Potrafi opowiadać już historię całymi zdaniami.

Oto Damianek w wieku 1 miesiąca.

Przyszedł na świat poprzez cesarskie cięcie. Zabieg miałam planowany z wyprzedzeniem, jednak musiałam „dochodzić” do terminu, bo wg USG miał być malutką kruszynką – prognozowali, że będzie miał niecałe 3 kg. Więc wyobraźcie sobie w jakim byłam szoku, gdy okazało się po porodzie, że maluch waży 3950 g !!! I do tego jest baaaaardzo kudłaty co widać na załączonej fotce i do dnia dzisiejszego się nie zmieniło 🙂
Tak to jest największa bolączka Damisia, bo czy to na spacerze czy w sklepie obcy ludzie podchodzą i dotykają jego włosów. To jest naprawdę nagminne 🙂

Damiś to słodziak i przytulak, ale potrafi też pokazać pazurki. Jest bardzo uparty. Naprawdę bardzo – jak czegoś nie chce to choćby nie wiem co tego nie zrobi. Lubi rozrabiać i ma zaraźliwy śmiech.

Na powyższym zdjęciu dwu latek w całej krasie. Mam jakiś problem z aparatem dlatego zdjęcia są takiej kiepskiej jakości.


Cześć! Miło mi, że zajrzałaś na moją stronę! Jestem Sylwia - mama dwóch fantastycznych chłopców, miłośniczka trendu "Zrób to sam" i wyszukiwania trików ułatwiających życie (albo raczej nicnierobienie). Czytam książki prawie tak szybko, jak biegam za dziećmi, wolne chwile spędzam na spacerach szukając ciekawych kadrów.

Polub moją stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/Mamawdomu/
Zajrzyj na mój Instagram: https://www.instagram.com/mamawdomu//
Zerknij również do mojego sklepu: http://www.mamawdomu.pl/sklep//


Reklama:
Będzie mi miło, gdy podzielisz się tym wpisem z innymi 🙂
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest

7 komentarze/y w poście “Urodziny Damianka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *