W Krainie Mikołaja

Pamiętacie jak jesienią opisywałam naszą wizytę na Farmie Iluzji? Obiecywałam, że z pewnością tam wrócimy. I właśnie dzisiaj wybraliśmy się w to miejsce po raz kolejny. Nie wiem czy wiecie, ale tej zimy na Farmę wprowadził się nowy lokator, który przywitał nas już przy wejściu.

Chłopcy na początku przestraszyli się Mikołaja, ale jest on tak sympatyczny, że Damianek po chwili się przekonał. Krzyś niestety cały czas chował się za mnie – widocznie ostatnio nie był zbyt grzeczny i bał się tego spotkania 🙂 Mogliśmy spokojnie porozmawiać z Mikołajem, zwiedzić jego gabinet oraz wykonać pamiątkowe zdjęcie.

Atrakcje jakie opisywałam po poprzedniej wizycie pozostały bez zmian, ale z chęcią jeszcze raz je zwiedziliśmy. Nie pokazywałam Wam wtedy „Giga szachów”, więc proszę bardzo teraz wklejam zdjęcia:

Całkiem nowym miejscem jest Pałac Królowej Śniegu. Krzyś nie mógł się doczekać zwiedzania. Jest to dmuchany zamek, w którym można słuchać (na słuchawkach) adaptacji H.Ch.Andersena, zwiedzając komnaty.

Zdjęcia wnętrz zamku niestety są słabej jakości, ale przynajmniej możecie się zapoznać z tym co widzieliśmy w środku.

Farma wzbogaciła się także w wiele świątecznych dekoracji:

m.in. sanie Św. Mikołaja:

i ogromnego dmuchanego bałwanka:

Żałuję tylko, że nie było śniegu – wtedy zwiedzanie magicznej krainy byłoby jeszcze ciekawsze.
Uważam, że nowe atrakcje są fantastyczne i warto z ich powodu ponownie wybrać się na wycieczkę na Farmę Iluzji.


Cześć! Miło mi, że zajrzałaś na moją stronę! Jestem Sylwia - mama dwóch fantastycznych chłopców, miłośniczka trendu "Zrób to sam" i wyszukiwania trików ułatwiających życie (albo raczej nicnierobienie). Czytam książki prawie tak szybko, jak biegam za dziećmi, wolne chwile spędzam na spacerach szukając ciekawych kadrów.

Polub moją stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/Mamawdomu/
Zajrzyj na mój Instagram: https://www.instagram.com/mamawdomu//
Zerknij również do mojego sklepu: http://www.mamawdomu.pl/sklep//


Reklama:
Będzie mi miło, gdy podzielisz się tym wpisem z innymi 🙂
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest

10 komentarze/y w poście “W Krainie Mikołaja

  1. Fajne miejsce. Muszę dokładniej poszperać gdzie to :). My wybieraliśmy się do Zatoru do Parku Św. Mikołaja, ale ze względu na zabieg, który małego czeka na dniach odpuściła, by się smyk nie przeziębił… Może za rok damy radę. Pozdrawiam

    • Agnieszko, Farma Iluzji jest w okolicy Ryk w woj. Lubelskim
      Z ciekawości zajrzałam na stronę Parku Mikołaja i mam straszną ochotę tam pojechać – szkoda, że to taki kawałek od nas, ale może akurat zaplanujemy jakieś ferie w okolicy 🙂
      Zdecydowanie pilnuj Tomka jeśli ma mieć zabieg, żeby się nie przeziębił – nie ma tego złego z Tobą w domu z pewnością nie będzie się nudził masz głowę pełną pomysłów !

  2. bardzo fajnie, w UK bardzo popularne są groty św Mikolaja wszędzie je robią w supermarketach i w różnych miejscach dla dzieci parkach itd. Niektóre są cudne. To Wasze miejsce super wygląda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *