Kartki świąteczne

Przygotowujemy razem z chłopakami kartki bożonarodzeniowe. Mam w planach wysłać je do dzieci z Marzycielskiej Poczty. Słyszeliście już o akcji „Świąteczna Kartka”? Jeśli nie koniecznie przeczytajcie dalszą część posta.

Pokażmy, że tradycja wysyłania świątecznych kartek nie tylko jest wciąż żywa, ale nigdy nie miała się tak dobrze! Gdyby każdy rodak przy wysyłaniu kartek posłał jedną choremu dziecku, ileż by to było wsparcia do walki z chorobą, ile dobrej energii dla dzieci na cały nowy rok!

To cytat znaleziony na stronie MP, który mówi sam za siebie.
My z całego serca zachęcamy do wzięcia udziału w akcji. Sami wysyłaliśmy już kartkę do jednego z podopiecznych MP i do tej pory mamy z nim stały kontakt. (Pozdrawiam Maksia, Patkę i Basię !)

Gorąco Was zachęcam – stwórzcie najlepiej własnoręcznie kartę bożonarodzeniową i wyślijcie do chorego dziecka. Pokażcie swoim dzieciom, że warto zrobić coś dla innych, nawet w tak prosty sposób jakim jest wysłanie kartki. Zakorzeńcie w nich tradycję wysyłania kartek świątecznych właśnie dziś w dobie internetu, maili, telefonów. To naprawdę piękny, wartościowy zwyczaj.

Możecie wysłać gotową kartkę lub napisać list. A jeśli chcecie sami stworzyć kartkę podpowiemy Wam kilka pomysłów. Od jutra codziennie na naszym Fan Page na Facebooku pojawi się zdjęcie nowej kartki. Na blogu oczywiście także się pojawią, ale w zbiorowym poście pod koniec akcji. Jeśli ktoś już szuka inspiracji zapraszam do nas na Facebooka.

I jeśli możecie nagłaśniajcie akcję „Świąteczna Kartka”, niech dotrze do jak największej liczby osób.


Cześć! Miło mi, że zajrzałaś na moją stronę! Jestem Sylwia - mama dwóch fantastycznych chłopców, miłośniczka trendu "Zrób to sam" i wyszukiwania trików ułatwiających życie (albo raczej nicnierobienie). Czytam książki prawie tak szybko, jak biegam za dziećmi, wolne chwile spędzam na spacerach szukając ciekawych kadrów.

Polub moją stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/Mamawdomu/
Zajrzyj na mój Instagram: https://www.instagram.com/mamawdomu//
Zerknij również do mojego sklepu: http://www.mamawdomu.pl/sklep//


Reklama:
Będzie mi miło, gdy podzielisz się tym wpisem z innymi 🙂
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest

6 komentarze/y w poście “Kartki świąteczne

  1. Sylwio wspaniała kobietka z Ciebie))wiesz myślę że jak Maksiu będzie miał w szkole bal przebierańców to poproszę Ciebie o pomoc bo masz super pomysły) Dziękujemy za pozdrowienia. Za to że piszesz o MP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *