Rękodzieła dla Marcinka

Chciałabym Was zachęcić do przyłączenia się do akcji „Rękodzieła dla Marcina Sporka”. Pomóc możecie na kilka sposobów:

  • przekazując własnoręcznie wykonane rękodzieła na aukcje internetowe, z których dochód przeznaczony jest na leczenie Marcinka
  • kupując przedmioty wystawione na aukcjach
  • nagłaśniając akcję na blogach, Facebooku i wśród znajomych.


 Marcinek nie ma jeszcze nawet 3 lat. Taki mały chłopiec a tak bardzo chory. Pojawiła się jednak iskierka nadziei na powrót do zdrowia. W Niemczech możliwe jest leczenie choroby polegające na podawaniu przeciwciał, które mają za zadanie wzmocnić odporność organizmu i zapobiec rozwijaniu się w organizmie drobnych skupisk komórek nowotworowych. Terapia ta zwiększa szansę przeżycia o ok 20 %. Jest bardzo kosztowna, bo wyceniono ją na 120 tys. euro.

Jeśli tworzycie rękodzieła – zachęcam Was do dołączenia do akcji.
Cytat z blogu Marcinka dotyczący akcji:

Wczoraj ruszyła akcja „Rękodzieła dla Marcinka”. W jej trakcie będzie można zakupić rękodzieła różnych twórców przekazane jako dar dla Marcina a także dzieła przekazane kilka miesięcy temu Kubie Chojneckiemu, który przekazał nam, pozostałą po swojej podobnej akcji, część rękodzieł. „Ponieważ twórcy przekazali swoje dzieła na określony cel realizujemy dalej ich zamierzenia. Chcieliśmy jeszcze raz podziękować rękodzielnikom za pomoc i jednocześnie zwracamy się z prośbą do innych aby wsparli naszą akcję” Mówi tata Kuby.

Osoby, które są zainteresowane czy to przekazaniem rękodzieł czy ich zakupem, proszone są o dołączenie do wydarzenia na Facebooku „Rękodzieła dla Marcinka”.
http://www.facebook.com/events/494493233901674/?ref=ts&fref=ts
Przy tym wydarzeniu zbierzemy społeczność, która w bardzo przyjemnej formie będzie mogła pomagać Marcinkowi. Proszę wszystkich o nagłośnienie tej akcji.

Wszystkie rękodzieła będą wystawiane na naszym prywatnym koncie Allegro ale przelewy będą realizowane na subkonto Marcinka w Stowarzyszeniu Limanowska Akcja Charytatywna.
Akcje obsługują dla nas Sylwia Pająk Owca, Edyta Możdżeń oraz Leszek Chojnecki, którym bardzo dziękujemy za pomysł i organizację całego przedsięwzięcia. Rękodzielnicy proszeni są o kontakt z Sylwią Pająk vel Owca sylwiapajakowca@gmail.com

Tu można zobaczyć i śledzić aktualne aukcje. http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2339756

 

My na dzień dzisiejszy przekazaliśmy filcowego pingwinka. Jeśli chcielibyście się stać jego właścicielami zachęcam do zakupu. Wystarczy kliknąć na zdjęcie, by przejść na stronę aukcji.

 

 

Jutro mam nadzieję, że uda mi się zakupić materiały i stworzymy jeszcze kilka rzeczy, które przekażemy na aukcje dla Marcinka.

Więcej
http://www.se.pl/nowy-jork/newsy/polonia-pomaga-ratowac-marcinka_283626.html


Cześć! Miło mi, że zajrzałaś na moją stronę! Jestem Sylwia - mama dwóch fantastycznych chłopców, miłośniczka trendu "Zrób to sam" i wyszukiwania trików ułatwiających życie (albo raczej nicnierobienie). Czytam książki prawie tak szybko, jak biegam za dziećmi, wolne chwile spędzam na spacerach szukając ciekawych kadrów.

Polub moją stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/Mamawdomu/
Zajrzyj na mój Instagram: https://www.instagram.com/mamawdomu//
Zerknij również do mojego sklepu: http://www.mamawdomu.pl/sklep//


Reklama:
Będzie mi miło, gdy podzielisz się tym wpisem z innymi 🙂
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest

9 komentarze/y w poście “Rękodzieła dla Marcinka

  1. Świetna aukcja. Z całego serca trzymam kciuki za jej powodzenie, jak i za Marcinka. Sama wraz z moim synem na co dzień borykam się z chorobą i niepełnosprawnością… wiem jak trudno w dzisiejszych czasach uzbierać fundusze na leczenie i rehabilitację.
    Trzymam kciuki!

    Wierzę, że dobro do nas wraca, dlatego i ja postaram się coś na aukcję wykonać.

  2. dobry wieczór ja chciałam napisać że polecam i popieram pomoc dla Marcinka)Wczoraj umarł kolejny chłopiec z Marzycielskiej poczty((…pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *