Wizyta w krainie pełnej magii

Chcielibyśmy przedstawić Wam pewne magiczne miejsce. Takie, w którym zdarzają się rzeczy niezwykłe. Czy widzieliście kiedyś kran, z którego leci woda, a on jest zawieszony w powietrzu, albo dom, którego jedna część wisi na balonach. Zapraszamy na Farmę Iluzji !

Od dłuższego czasu wybieraliśmy się w to miejsce. Od kilku znajomych osób, które już tam były, słyszeliśmy same pozytywne opinie. Idealnie wybraliśmy moment odwiedzin, ponieważ w dniach 29 i 30 września odbywa się Festiwal Sztuki Iluzji. Występy iluzjonistów z całej Polski. Coś niesamowitego ! Ale najpierw zdamy relację z samej Farmy.

Postanowiliśmy sprawdzić co takiego magicznego jest w tym miejscu. A przekonaliśmy się o tym już przy wejściu, gdy zobaczyliśmy lewitujący kran. Zresztą sami spójrzcie na zdjęcie:

Krzysia zachwyciły ogromne kredki i lewitujące piłeczki. Chyba wszystkie dzieci uwielbiają strącać te kulki wiszące w powietrzu i zaczepiać je z powrotem. Uwieczniliśmy na fotografii głowę Krzysia (a właściwe jej część) na talerzu i zwiedziliśmy Muzeum Iluzji pełne lustrzanych korytarzy. Pamiętacie z dzieciństwa odwiedziny w Gabinetach Luster w Wesołych Miasteczkach ? Właśnie tutaj macie szansę zobaczyć takie efekty oraz inne ciekawe atrakcje. Wszystkiego nie będę zdradzać, musicie zobaczyć to sami.

Największą atrakcją jest bezsprzecznie Chata Tajemnic. Dom, który jedną stroną wisi w powietrzu. W środku także jest krzywy. Wrażenia z pobytu w nim są niesamowite – jednak nie chciałabym na co dzień przebywać w takich pomieszczeniach. Po wyjściu zakręciło mi się w głowie i czułam się jakbym za dużo wypiła. I zdradzę Wam informację, jeśli chcecie zobaczyć „Mamę w domu” w swoim telewizorze, oglądajcie wiadomości na kanale Superstacji. Zaczepili nas po wyjściu z Chaty i miałam okazję powiedzieć kilka słów do mikrofonu.

Kolejnym fantastycznym miejscem jest Krzesło Olbrzyma. Krzyś z radością usiadł na nim jak na tronie. Damiana bałam się posadzić, żeby nie spadł, a jest naprawdę wysoko. Zresztą spójrzcie na tatę jak się na nie wspina, to dostrzeżecie rozmiary krzesła.

Ogromną frajdą dla dzieci są dmuchańce i to, aż trzy rodzaje: zjeżdżalnia – królik, statek i zamek oraz ogromny plac zabaw. Z tych atrakcji można korzystać bezpłatnie. Dodatkowo płatne są natomiast: kule wodne, jazda na terenowym SEGWAY’u oraz ścianka wspinaczkowa.

Krzyś uwielbia bajki o piratach. A co zrobił, gdy spotkał się z nimi oko w oko ? Przestraszył się i z początku nie chciał podejść, jednak tacie udało się go przekonać. Potem udał się na plaże i razem z Damiankiem szukali skarbów w piasku. Nam (czyli mi i tacie) udało się przez chwilę odpocząć na leżakach.Odpoczynek nam się przydał, bo później dłuższą chwilę zajęło nam wydostanie się z wiklinowego labiryntu.

W trakcie zwiedzania co rusz przystawaliśmy przy tablicach tzw. ścieżki złudzeń. Oto kilka z nich:

Występy w ramach Festiwalu Iluzji były niesamowite. Szkoda tylko, że nasi chłopcy nie są jeszcze w takim wieku, żeby pozwolili nam je w całości obejrzeć, ale udało nam się kilka z nich zobaczyć, gdy dzieci były zajęte zabawą.

Farma Iluzji znajduje się w miejscowości Mościska – jadąc od Lublina trzeba skręcić w Trojanowie (za Rykami). Dokładne informacje co do dojazdu znajdziecie na stronie www.farmailuzji.pl Bilety dla dorosłych kosztują 21 zł, dzieci do lat 5 nie płacą za bilet. Polecamy wszystkim to miejsce ! Z pewnością wrócimy tam jeszcze.


Cześć! Miło mi, że zajrzałaś na moją stronę! Jestem Sylwia - mama dwóch fantastycznych chłopców, miłośniczka trendu "Zrób to sam" i wyszukiwania trików ułatwiających życie (albo raczej nicnierobienie). Czytam książki prawie tak szybko, jak biegam za dziećmi, wolne chwile spędzam na spacerach szukając ciekawych kadrów.

Polub moją stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/Mamawdomu/
Zajrzyj na mój Instagram: https://www.instagram.com/mamawdomu//
Zerknij również do mojego sklepu: http://www.mamawdomu.pl/sklep//


Reklama:
Będzie mi miło, gdy podzielisz się tym wpisem z innymi 🙂
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest

7 komentarze/y w poście “Wizyta w krainie pełnej magii

  1. Właśnie wczoraj byliśmy z dziećmi.Zabawa była przednia dzieciaki nie chciały wracać do domu. Przybywa nowych atrakcji. Młodzi ludzie czuwają nad bezpieczeństwem turystów.Bardzo im za to dziękujemy.Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *