Wizyta w krainie pełnej magii

Chcielibyśmy przedstawić Wam pewne magiczne miejsce. Takie, w którym zdarzają się rzeczy niezwykłe. Czy widzieliście kiedyś kran, z którego leci woda, a on jest zawieszony w powietrzu, albo dom, którego jedna część wisi na balonach. Zapraszamy na Farmę Iluzji !

Od dłuższego czasu wybieraliśmy się w to miejsce. Od kilku znajomych osób, które już tam były, słyszeliśmy same pozytywne opinie. Idealnie wybraliśmy moment odwiedzin, ponieważ w dniach 29 i 30 września odbywa się Festiwal Sztuki Iluzji. Występy iluzjonistów z całej Polski. Coś niesamowitego ! Ale najpierw zdamy relację z samej Farmy.

Postanowiliśmy sprawdzić co takiego magicznego jest w tym miejscu. A przekonaliśmy się o tym już przy wejściu, gdy zobaczyliśmy lewitujący kran. Zresztą sami spójrzcie na zdjęcie:

Krzysia zachwyciły ogromne kredki i lewitujące piłeczki. Chyba wszystkie dzieci uwielbiają strącać te kulki wiszące w powietrzu i zaczepiać je z powrotem. Uwieczniliśmy na fotografii głowę Krzysia (a właściwe jej część) na talerzu i zwiedziliśmy Muzeum Iluzji pełne lustrzanych korytarzy. Pamiętacie z dzieciństwa odwiedziny w Gabinetach Luster w Wesołych Miasteczkach ? Właśnie tutaj macie szansę zobaczyć takie efekty oraz inne ciekawe atrakcje. Wszystkiego nie będę zdradzać, musicie zobaczyć to sami.

Największą atrakcją jest bezsprzecznie Chata Tajemnic. Dom, który jedną stroną wisi w powietrzu. W środku także jest krzywy. Wrażenia z pobytu w nim są niesamowite – jednak nie chciałabym na co dzień przebywać w takich pomieszczeniach. Po wyjściu zakręciło mi się w głowie i czułam się jakbym za dużo wypiła. I zdradzę Wam informację, jeśli chcecie zobaczyć „Mamę w domu” w swoim telewizorze, oglądajcie wiadomości na kanale Superstacji. Zaczepili nas po wyjściu z Chaty i miałam okazję powiedzieć kilka słów do mikrofonu.

Kolejnym fantastycznym miejscem jest Krzesło Olbrzyma. Krzyś z radością usiadł na nim jak na tronie. Damiana bałam się posadzić, żeby nie spadł, a jest naprawdę wysoko. Zresztą spójrzcie na tatę jak się na nie wspina, to dostrzeżecie rozmiary krzesła.

Ogromną frajdą dla dzieci są dmuchańce i to, aż trzy rodzaje: zjeżdżalnia – królik, statek i zamek oraz ogromny plac zabaw. Z tych atrakcji można korzystać bezpłatnie. Dodatkowo płatne są natomiast: kule wodne, jazda na terenowym SEGWAY’u oraz ścianka wspinaczkowa.

Krzyś uwielbia bajki o piratach. A co zrobił, gdy spotkał się z nimi oko w oko ? Przestraszył się i z początku nie chciał podejść, jednak tacie udało się go przekonać. Potem udał się na plaże i razem z Damiankiem szukali skarbów w piasku. Nam (czyli mi i tacie) udało się przez chwilę odpocząć na leżakach.Odpoczynek nam się przydał, bo później dłuższą chwilę zajęło nam wydostanie się z wiklinowego labiryntu.

W trakcie zwiedzania co rusz przystawaliśmy przy tablicach tzw. ścieżki złudzeń. Oto kilka z nich:

Występy w ramach Festiwalu Iluzji były niesamowite. Szkoda tylko, że nasi chłopcy nie są jeszcze w takim wieku, żeby pozwolili nam je w całości obejrzeć, ale udało nam się kilka z nich zobaczyć, gdy dzieci były zajęte zabawą.

Farma Iluzji znajduje się w miejscowości Mościska – jadąc od Lublina trzeba skręcić w Trojanowie (za Rykami). Dokładne informacje co do dojazdu znajdziecie na stronie www.farmailuzji.pl Bilety dla dorosłych kosztują 21 zł, dzieci do lat 5 nie płacą za bilet. Polecamy wszystkim to miejsce ! Z pewnością wrócimy tam jeszcze.


Cześć! Miło mi, że zajrzałaś na moją stronę! Jestem Sylwia - mama dwóch fantastycznych chłopców, miłośniczka trendu "Zrób to sam" i wyszukiwania trików ułatwiających życie (albo raczej nicnierobienie). Czytam książki prawie tak szybko, jak biegam za dziećmi, wolne chwile spędzam na spacerach szukając ciekawych kadrów.

Polub moją stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/Mamawdomu/
Zajrzyj na mój Instagram: https://www.instagram.com/mamawdomu//
Zerknij również do mojego sklepu: http://www.mamawdomu.pl/sklep//


Reklama:
Będzie mi miło, gdy podzielisz się tym wpisem z innymi 🙂
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest

7 komentarze/y w poście “Wizyta w krainie pełnej magii

  1. Właśnie wczoraj byliśmy z dziećmi.Zabawa była przednia dzieciaki nie chciały wracać do domu. Przybywa nowych atrakcji. Młodzi ludzie czuwają nad bezpieczeństwem turystów.Bardzo im za to dziękujemy.Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *