Chwalimy się …

W dniu wczorajszym nasz blog otrzymał tytuł „Bloga Tygodnia” w konkursie organizowany przez Urwiskowo. Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie. Takie chwile bardzo nas cieszą i motywują do dalszej pracy oraz dalszego rozwijania bloga. A oto nasze wyróżnienie:

Więcej na ten temat możecie przeczytać na Urwiskowie. Znajduje się tam także krótki wywiad z „mamą w domu” (czyli ze mną), gdybyście mieli ochotę poczytać.

Wczorajszy dzień był podwójnie szczęśliwy. Nie tylko za sprawą powyższego wyróżnienia, ale także z powodu bardzo miłej paczki, jaką dostarczył nam listonosz. 

 Pod koniec sierpnia otrzymaliśmy zaproszenie na  spotkanie z Majką Jeżowską organizowane przez Fundację Ronalda McDonalda, z okazji wydania płyty „Czarodzieje Uśmiechu 3. Bardzo chcieliśmy się tam wybrać z chłopcami, ale niestety impreza została odwołana. Jednak na pocieszenie otrzymaliśmy płytę „Czarodzieje Uśmiechu 3”. 

Składa się ona z 8 piosenek Majki Jeżowskiej w wykonaniu gwiazd polskiej sceny muzycznej razem z dziećmi. Płytę można było nabyć w restauracjach McDonalds, a cały dochód z jej sprzedaży został przekazany na wsparcie realizowanego przez Fundację Ronalda McDonalda programu „NIE nowotworom u dzieci”. My sami jesteśmy przykładem tego, że ta Fundacja naprawdę pomaga. Nie wiem czy Wam pisałam (zapewne nie bo odbywało się to przed zaistnieniem tego bloga), ale na początku tego roku w Lublinie (w innych miastach również) były organizowane bezpłatne profilaktyczne badania USG, z których udało nam się skorzystać. Dzięki nim dowiedzieliśmy się o guzkach na tarczycy u Damianka. Nikt wcześniej nawet nie przypuszczał, że może on mieć problem z tarczycą. Dzięki Fundacji Ronalda McDonalda, choroba Damiana została wcześnie wykryta i teraz jest on pod stałą kontrolą endokrynologa. Także jeśli usłyszycie o takich badaniach w Waszym mieście – koniecznie zapiszcie swoje dzieci.

A wracając do niespodzianki. Zobaczcie co było w środku płyty :

Autograf Majki Jeżowskiej z dedykacją dla Damianka i Krzysia ! Jako dziecko uwielbiałam jej piosenki, a teraz moje chłopaki mają płytę ze specjalną dedykacją. Żałuję tylko, że nie mogliśmy osobiście poznać Pani Majki. Dziękujemy bardzo za płytę w szczególności Pani Agnieszce Lewcio, która zaprosiła nas na premierę płyty !

Od dzisiaj nie możemy mówić, że „nie lubimy poniedziałków” !


Cześć! Miło mi, że zajrzałaś na moją stronę! Jestem Sylwia - mama dwóch fantastycznych chłopców, miłośniczka trendu "Zrób to sam" i wyszukiwania trików ułatwiających życie (albo raczej nicnierobienie). Czytam książki prawie tak szybko, jak biegam za dziećmi, wolne chwile spędzam na spacerach szukając ciekawych kadrów.

Polub moją stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/Mamawdomu/
Zajrzyj na mój Instagram: https://www.instagram.com/mamawdomu//
Zerknij również do mojego sklepu: http://www.mamawdomu.pl/sklep//


Reklama:
Będzie mi miło, gdy podzielisz się tym wpisem z innymi 🙂
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest

5 komentarze/y w poście “Chwalimy się …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *