Ślady małych łapek

Krzyś miał dzisiaj ochotę na malowanie farbami. Baaaardzo zaangażował się w malowanie. Zostawiłam go na chwilę z farbami, aby położyć spać Damianka. Gdy wróciłam, wyglądał jak mały smerf.

 

Postanowiliśmy poodbijać łapki na kartkach. Krzyś świetnie się przy tym bawił. Ostatnio jest bardzo zafascynowany śladami i wszędzie stara się je zostawiać – głównie w piaskownicy i na błocie. Szuka także śladów innych osób czy też zwierząt i zgaduje do kogo należy.

A mi tak się spodobały te odbitki małych łapek, że postanowiłam z nich zrobić obrazek – pamiątkę na przyszłość. Niebieskim flamastrem dopisałam cytat „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” Janusza Korczaka, którego rok właśnie obchodzimy. (Przy okazji wszystkich blogerów informuję o konkursie: )

 

Z niebieskiego papieru samoprzylepnego powycinałam serca różnych wielkości i przykleiłam po bokach. Całość umieściłam w antyramie i aktualnie poszukuje odpowiedniej ściany w domu do ozdobienia „małymi łapkami”.

 


Cześć! Miło mi, że zajrzałaś na moją stronę! Jestem Sylwia - mama dwóch fantastycznych chłopców, miłośniczka trendu "Zrób to sam" i wyszukiwania trików ułatwiających życie (albo raczej nicnierobienie). Czytam książki prawie tak szybko, jak biegam za dziećmi, wolne chwile spędzam na spacerach szukając ciekawych kadrów.

Polub moją stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/Mamawdomu/
Zajrzyj na mój Instagram: https://www.instagram.com/mamawdomu//
Zerknij również do mojego sklepu: http://www.mamawdomu.pl/sklep//


Reklama:
Będzie mi miło, gdy podzielisz się tym wpisem z innymi 🙂
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest

3 komentarze/y w poście “Ślady małych łapek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *