Prezent na Dzień Taty

Ten post miałam zamieścić już w piątek. Niestety Damianek zachorował na zapalenie krtani i biedactwo bardzo się męczy. Krzysia też dopadło przeziębienie. Z dwójką chorowitków w domu nie wyrabiam się z prowadzeniem bloga. Zatem wybaczcie moje opóźnienie. Przy okazji chciałam bardzo podziękować wszystkim odwiedzającym, gdyż dzisiaj spojrzałam na licznik wyświetleń a on przewyższał 1300 odwiedzin ! <wow> Dziękuję Wam, że nas czytacie !

A teraz wrócę do tematu, czyli prezentu na „Dzień Ojca”. Krzyś zdecydował, że zrobimy ramkę. Podałam mu albumy ze zdjęciami i sam wybrał tą fotkę, którą chciał podarować tacie. Tatuś bardzo lubi samochody (zresztą chłopcy również) dlatego ramka przybrała taki a nie inny kształt. Zresztą sami zobaczcie:

Potrzebne materiały:

  • tektura falista

  • kolorowe spinacze

  • klej z brokatem

  • kawałek tekturki

  • nożyczki

Z tektury wycięłam kształt samochodu jeden z kołami a drugi bez. W części z kołami wycięłam także prostokąt trochę mniejszy od formatu zdjęcia. A drugą część ponacinałam, aby potem tworzyła oparcie dla ramki.

Następnie spięliśmy obie części tekturki za pomocą kolorowych spinaczy, które stały się nie tylko ozdobą, ale i okazały się trwalsze niż klej (który w tym wypadku się nie sprawdził).

Na małym kawałku tektury odrysowałam i wycięłam serce. Dzięki temu Krzyś mógł je odrysować, bo sam nie potrafi jeszcze serca narysować.

Potem Krzyś ozdobił jeszcze ramkę zielonymi kropkami i mazajami i wręczył gotowy prezent tacie.

A Wy jak spędziliście dzień taty ?


Cześć! Miło mi, że zajrzałaś na moją stronę! Jestem Sylwia - mama dwóch fantastycznych chłopców, miłośniczka trendu "Zrób to sam" i wyszukiwania trików ułatwiających życie (albo raczej nicnierobienie). Czytam książki prawie tak szybko, jak biegam za dziećmi, wolne chwile spędzam na spacerach szukając ciekawych kadrów.

Polub moją stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/Mamawdomu/
Zajrzyj na mój Instagram: https://www.instagram.com/mamawdomu//
Zerknij również do mojego sklepu: http://www.mamawdomu.pl/sklep//


Reklama:
Będzie mi miło, gdy podzielisz się tym wpisem z innymi 🙂
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest

Jeden komentarz w poście “Prezent na Dzień Taty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *