Ozdabiamy bombki ze styropianu

Planujecie już ozdoby na choinkę? Ja powoli zaczynam myśleć jak w tym roku ozdobimy drzewko. I mam w planie same ręcznie wykonane zawieszki i bombki. Jednak czy to się uda – czas pokaże. Z pewnością byłoby to bardzo bezpieczne rozwiązanie ze względu na moich dwóch maluszków, który w zeszłym roku pobili całą masę bombek. Zakupiłam cały pakiet styropianowych kul i powoli zaczynam je ozdabiać. Oto pierwsze z nich:

Pierwszą z nich ozdobiłam przykuwając perełki szpilkami z ozdobnymi końcówkami. 

Druga to „kula dyskotekowa”, czyli cekiny zamocowane przy pomocy szpilek.

A jak będą wyglądały Wasze choinki ?

11 komentarze/y w poście “Ozdabiamy bombki ze styropianu

  1. Wow! Ja też będę miała trochę pracy ze świątecznymi dekoracjami, bo nieopatrznie zapytałam młodocianą jakiego koloru chce święta. Odpowiedź to … surprise, surprise… różowe. Ilość ozdób choinkowych w tym kolorze w domostwie moim = zero.
    p.s. Po pewnych przejściach wykonałyśmy stroik szyszkowy Twojego pomysłu, ale na razie zdjęcia mam jeszcze w aparacie.
    Nie wiem kiedy uda mi się je zgrać, bo ostatnio o godzinie 20 ja (nocny marek) zaczynam ziewać – tak jak właśnie teraz. To chyba ta ciąża. Też tak miałyście w tym czasie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>